Wij zoeken JOU!!!!!!

08 juni 2024


VACATURE  
Administratief talent binnen de sponsor commissie    

GLTV is een tennisvereniging met bijna 1000 leden. Met een groot team van vrijwilligers spannen we ons in zodat onze leden hun sport kunnen beoefenen. Door de groei van het aantal sponsoren zijn we op zoek naar een daadkrachtige en accurate administratieve kracht die onze sponsor commissie wil ondersteunen.    

Taken zullen uiteraard in overleg bepaald worden maar te denken valt aan:  

·       Zorgdragen voor het versturen van de jaarlijkse facturen aan bestaande sponsoren.
·       Onderhouden van contacten met huidige sponsoren.
·       Zorgdragen voor een actueel sponsoroverzicht.
·       Mee helpen organiseren van het sponsortoernooi (eens per 2 jaar)
·       Jaarlijks bedankje sturen naar sponsoren rond kerst.
·       Opmaken sponsorcontracten voor nieuwe sponsoren.  

Doel van de functie 
Je ondersteunt de voorzitter van de sponsorcommissie. Je hoeft geen bijzonder commercieel talent te zijn om deze functie in te vullen; belangrijker is dat je kunt helpen bij het op orde houden van de administratie van de sponsorcommissie. Heb je wel commerciële talenten dan is dat natuurlijk hartstikke mooi meegenomen en kun je, als je dat wil, samen met de voorzitter van de commissie “op pad” om nieuwe sponsoren te werven.  

Zou jij graag iets voor onze vereniging willen doen en spreekt de functie je wel aan? Neem dan contact op met de voorzitter van de sponsorcommissie Stefan Leijten op 06 54211065 of via [email protected] 

Sportieve groet,
De sponsorcommissie

Nieuwscategorieën