Info over GLTV | Lidmaatschap | Sponsors | Contact
van der Meijs Schilderswerken
    Home
    Nieuws
    Foto's
    Bestuur / Commisies
    Activiteiten
    Competitie
    Training
Algemeen
Inschrijven
Indeling Senioren
Indeling Junioren
    Bardienst
 
Evenementen Senioren
KNLTB competitie
Clubkampioenschappen 2019
GD comp. winter zondag
Open Albert Heijn Gemert
Wintercompetitie B&D / AR / G
HD/DD comp. winter dinsdag
Evenementen Junioren
Clubkampioenschappen 2019
Jaarkalender 2019
Open jeugd toernooi
Competitie voorjaar 2019
Bekijk baanindeling
Training Indeling Junioren
Maandag
Maandag van 17:00 tot 18:00
Trainer: mike
   
Jente Boudewijns
Jasper Bouwdewijns
Fenne van den Crommenacker
Anna van Extel
Maud Leenders
Niek Peters
Tim Storms
Maandag van 18:00 tot 19:00
Trainer: mike
   
Luuk van den Eijnde
Maandag van 18:00 tot 19:00
Trainer: mike
   
Jochem van Asseldonk
Anouk van den Eijnde
Sylvie van den Eijnde
Julia van Gulick
Thom Kuijpers
Ruben Schaap
Tristan Tunnissen
Sigrid Westerdijk
Dinsdag
Dinsdag van 16:00 tot 17:00
Trainer: mike
   
Thijs van Deursen
Sem Gruijters
Lise Heusschen
Bram Kanters
Jim van der Meijs
Pim Spierings
Stef Vissers
Bas Wijn
Woensdag
Donderdag
Donderdag van 16:30 tot 17:30
Trainer: arthur
   
Rick van den Hoogen
Jasper van Kampen
Marijn van Kampen
Fin van der Ligt
Mathijs van Nieuwenhuizen
Donderdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: adri
   
Thiona van den Berg
Lucas van Berlo
Maud Geerts
Jade Keesman
Lucardi Maas
Merel Wijnands
Donderdag van 18:30 tot 19:30
Trainer: arthur
   
Wes van Asseldonk
Luuk van den Eijnde
Jur Heusschen
Larissa Vogels
Samira Vogels
Vrijdag
Vrijdag van 15:30 tot 16:30
Trainer: arthur
   
Djayden Broeren
Sanna den Engelsman
Joos van der Heijden
Femke Lam
Thijs van der Mars
Carlijn Timmermans
Vrijdag van 16:30 tot 17:30
Trainer: arthur
   
Jasper Bouwdewijns
Anna van Extel
Jur Heusschen
Maud Leenders
Vrijdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: arthur
   
Anouk van den Eijnde
Sylvie van den Eijnde
Julia van Gulick
Lisa van Gulick
Sigrid Westerdijk
Vrijdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: arthur
   
Lieke van Berlo
Dante van Helvoort
Diede van Kilsdonk
Kayleigh Vogels
Vrijdag van 18:30 tot 19:30
Trainer: arthur
   
Jochem van Asseldonk
Thom Kuijpers
Ruben Schaap
Tristan Tunnissen