Volop school tennis en padel bij onze vereniging

06 oktober 2021


Het Commanderij College en GLTV zijn een samenwerking aangegaan waardoor gedurende 3 ochtenden in de week leerlingen van het Commanderij College bij GLTV komen tennissen en padel spelen. Daarnaast is door Goed Bezig Gemert-Bakel een sport oriëntatie programma opgezet voor de locatie Doregraaf van het Commanderij College. Hierbij krijgen leerlingen de mogelijkheid om tussen vier verschillende sporten te kiezen, waarbij leerlingen de kans krijgen om vernieuwende sporten te leren kennen. Voor scholieren is vooral padel een verslavend leuk spelletje met veel snelheid, actie en lange rallies.

Wij zien deze samenwerking als een goede kans om jeugd meer te laten bewegen en ze tevens laagdrempelig kennis te laten maken met tennis en padel.

Speciaal voor deze gelegenheid is het scholieren proeflidmaatschap ontwikkeld. Bij dit lidmaatschap kunnen scholieren van 1 oktober 2021 tot 1 april 2022 lid worden van onze vereniging voor 35 euro.

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen