Sponsoren gezocht

10 november 2019


Beste GLTV er,

Wij als sponsorcommissie zijn druk bezig om ervoor te zorgen dat ons tenniscomplex weer vol komt te hangen met mooie nieuwe doeken en borden van sponsors. Wij hebben namelijk geconstateerd dat GLTV hard op zoek moet naar nieuwe sponsoren. Er zijn diverse plekken vrij langs onze tennisbanen, waar misschien jullie doek/bord zou kunnen pronken. Jij als lid van GLTV draagt de vereniging vast een warm hart toe en we hopen dan ook dat je iets voor onze vereniging kunt en wilt betekenen. Misschien wil je de naam van jouw eigen bedrijf, of die van je werkgever verbinden aan GLTV met een sponsorovereenkomst. Wat zou dat mooi zijn. We hebben een aantal mooie sponsorpakketten samen gesteld. Deze zijn als bijlage bijgevoegd. Wij hopen van harte dat er iets voor je bij zit. Sponsors zijn erg belangrijk om onze club financieel gezond te houden en daar hebben we jullie hulp hard bij nodig. Omdat we jullie inspanningen en hulp bij het vinden van nieuwe sponsoren erg waarderen, hebben we voor de eerste 3 leden die een sponsorovereenkomst binnen halen voor een doek of bord een leuke attentie……

Voor nadere informatie of vragen mag u ons altijd bellen of mailen naar [email protected]

Wij hopen op veel reacties.

Met vriendelijke groet,   Wendy Swinkels en Ellen Schrijer Sponsorcommissie GLTV

sponsor mogelijkheden 2020.docx

Nieuwscategorieën