Proefleden actie uiterst succesvol

31 maart 2021


De proefleden actie die we hebben gehouden is boven verwachting verlopen. We hebben maar liefst 65 proefleden mogen verwelkomen, waarvan 26 gebruik maken van ons aanbod om 8 tennislessen te volgen. Deze lessen starten op zaterdag 10 april en worden gegeven door Paul van Nistelrooy. 

Dank allemaal dat jullie onze vereniging zo goed hebben gepromoot bij familie, vrienden en bekenden. Natuurlijk hebben we het voordeel dat tennis een van de weinige sporten is die je tijdens de coronacrisis kunt beoefenen maar dan nog is jullie hulp erg belangrijk geweest.

De winnaars van de 2 gratis proefabonnementen zijn: Kim Rijsouw en Dennis Krol. Van harte gefeliciteerd met jullie prijs.

We wensen uiteraard alle proefleden heel veel speelplezier en mochten jullie iets niet weten, vraag het aan een van onze leden. Je zult vast goed geholpen worden. 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen