Info over GLTV | Lidmaatschap | Sponsors | Contact
Artop Reclame
    Home
    Nieuws
    Foto's
    Bestuur / Commisies
    Activiteiten
    Competitie
    Training
Algemeen
Inschrijven
Indeling Senioren
Indeling Junioren
    Bardienst
 
Evenementen Senioren
KNLTB competitie
Top-2000 Oliebollentoernooi 28 december
Clubkampioenschappen 2018
GD comp. winter zondag
Open Albert Heijn Comm. toern.
Wintercompetitie B&D / AR / G
HD/DD comp. winter dinsdag
Evenementen Junioren
Tentennis
Clubkampioenschappen jeugd
Open jeugdtoernooi - geel/groen
Open jeugdtoernooi - rood/oranje
Jaarkalender 2018
Bekijk baanindeling
Training Indeling Junioren
Maandag
Maandag van 15:30 tot 16:30
Trainer: Adri (rood)
   
Lieke Boekelder
Femke Lam
Michelle Smets
Pim Spierings
Janne Verbakel
Maandag van 16:30 tot 17:30
Trainer: Adri (groen)
   
Sjoerd van der Aa
Lucas van Berlo
Christel Nlandu
Niek Peters
Jade van der Vrande
Ruben van der Vrande
Maandag van 17:30 tot 18:30
Trainer: Adri
   
Alek van Asseldonk
Stijn Cornelissen
Sjoerd van de Goor
Lucardi Maas
Maandag van 18:30 tot 19:30
Trainer: Adri
   
Lieke van Berlo
Anouk van den Eijnde
Sylvie van den Eijnde
Julia van Gulick
Lisa van Gulick
Dante van Helvoort
Diede van Kilsdonk
Sigrid Westerdijk
Dinsdag
Dinsdag van 16:30 tot 17:30
Trainer: Adri (oranje)
   
Thijs van Deursen
Bob Geurts
Sem Gruijters
Jim van der Meijs
Stef Vissers
Bas Wijn
Karim Zaher
Dinsdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: Adri (groen)
   
Jasper Bouwdewijns
Jolin Dekkers
Anna van Extel
Jur Heusschen
Tim Storms
Dinsdag van 18:30 tot 19:30
Trainer: Adri
   
Jochem van Asseldonk
Wes van Asseldonk
Luuk van den Eijnde
Thom Kuijpers
Ruben Schaap
Tristan Tunnissen
Woensdag
Donderdag
Donderdag van 16:00 tot 17:00
Trainer: Tom (oranje)
   
Lizan Bouwdewijns
Martijn van Grinsven
Jasper van Kampen
Marijn van Kampen
Fin van der Ligt
Mathijs van Nieuwenhuizen
Tom van der Staak
Rens Stokbroeks
Donderdag van 17:00 tot 18:00
Trainer: Tom (groen)
   
Dries Arts
Jente Boudewijns
Fenne van den Crommenacker
Jur Heusschen
Maud Leenders
Sarah de Ruiter
Dik Van den boom
Donderdag van 17:00 tot 18:00
Trainer: Tom
   
Jasper Bouwdewijns
Donderdag van 18:00 tot 19:00
Trainer: Tom
   
Thiona van den Berg
Jill Geerts
Evelien Savelkoul
Larissa Vogels
Samira Vogels
Donderdag van 19:00 tot 20:00
Trainer: Tom
   
Jarai Barrie
Thiona van den Berg
Axel Dijsselbloem
Jade Keesman
Evelien Savelkoul
Merel Wijnands
Vrijdag
Vrijdag van 15:30 tot 16:30
Trainer: Tom (oranje)
   
Sanna den Engelsman
Meike van Erp
Maud Spierings
Emma Verhofstadt
Elke Verschuren
Vrijdag van 16:30 tot 17:30
Trainer: Tom (groen selectie)
   
Sjoerd van der Aa
Dries Arts
Anna van Extel
Jur Heusschen
Vrijdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: Tom
   
Kayleigh Vogels
Vrijdag van 17:30 tot 18:30
Trainer: Tom (meisjes selectie)
   
Lieke van Berlo
Anouk van den Eijnde
Sylvie van den Eijnde
Julia van Gulick
Lisa van Gulick
Sigrid Westerdijk
Vrijdag van 18:30 tot 19:30
Trainer: Tom (jongens selectie)
   
Jochem van Asseldonk
Wes van Asseldonk
Luuk van den Eijnde
Thom Kuijpers
Ruben Schaap
Tristan Tunnissen